Podle místa se jedná o linku Ex7 Praha hlavní nádraží – České Budějovice (– Linz)
linka Ex5 jede Praha hlavní nádraží – Ústí nad Labem hlavní nádraží – Berlin Hauptbahnhof
Typ vozidla: Pesa 847 ECO DMU
Odkaz vozu: 144844
Zde: https://mhdfoto.cz/cs/foto/59133
Proč označuješ 7189 do 7188?
Poznámka: Nefotíme proti slunci!
škoda těch otevřených dveří při nástupu... za mě lepší by bylo ten vůz vyfotit za jízdy jinak není špatná i z hezkým pozadím
Tuhle fotku jsem již jako editovanou nahrál podruhé a ještě je zde chybí spousta dalších fotek editovaných, které jsem na MHDFOTO nahrál.
10.06.2026, 20:Jun Dopravák Lordík
Chudák modrásek....Ještě k tomu se z něj stal *jakoby *veřejný WC* A pelech pro Garfilda.
Бывает, что человек проверяет сайт, а вместо прогноза замечает message.
Мы built модель, где backup активируется автоматически. Это работает как Kraken mirror.
Ты open данные без настроек.
<a href=https://krakenwebes.net/>Ссылка Kraken market</a>
Tohle Lhota u Opavy není, ale je to úsek mezi stanicemi Opava-Komárov a Opava východ
Vím ale ten panel nešlo lépe vyfotit to asi jediný za to se omlouvám
máš to moc přesvícené
Protože se nedostanu do profilu, prosím administrátory o opravu typu vozidla: Škoda 73E
Oprav první údaj v kolonce zastávka.
Zkus to trochu narovnat.
Typ vozidla: Vagónka Tatra Studénka-Butovice M131.1
Odkaz vozu: 106032
Typ vozidla: MAN ND 313 Lion's City DD
A co sním je že už půl roku nejezdí on je porouchanej nebo bude definitivně odstaven a půjde do šrotu?
Nepadá to trošku?
Chystám se vyfotit vůz Karosa C744 na snímku a už je pomalu vrak ale prý se má opravit a jít do muzea… ale až za hodně dlouho:-). Seženete si povolení jít na místo protože by vás tam někdo načapal.
Mě spíš udivuje jeho poloha, sice nevím, kde má Autobusová Doprava Kohout nějaké zázemí či garáže, ale tento autobus jezdí na lince 579, a ta jezdí někde u Nižbora, ale teď se jeho autobus objevil v Nučicích a stál tam víc dní (možná ještě stojí).
Poprosím o doplnění autobusy Hrouda CZ děkuju
Dýky moc teď už si budu vědět rady! :-)
Já jsem spíš udiven chybějící klimatizací. Myslel jsem, že je ve standardech PID řečeno, že musí být ve voze.
« Předchozí 1 2 3 4 48 96 143 190 Následující »